Güncel Haberler

04/05 2019

Social Media Awards Turkey 2019 Ödüllerinde Altın Ödül (Birincilik) Yine Saray Bisküvi'nin

Marketing Türkiye - BoomSonar işbirliği ile düzenlenen ve bağımsız araştırma şirketi Deloitte tarafından denetlenen, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması “Social Media Awards 2019 Turkey” ödül töreninde “GIDA ŞİRKETLERİ” kategorisinde birinci olarak Altın ödül* kazandık.

Kazandığımız bu altın ödül ile birlikte, Gıda Şirketleri kategorisinde sosyal medya alanında en başarılı çalışmaları ve stratejileri geliştiren firma olduğumuzu bir kez daha belgeledik. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi birinciliği yine kimseye kaptırmadık!

Saray ailesi adına; başarıda emeği geçen tüm Değerli Yöneticilerimize, Çalışanlarımıza ve Çalışma Ortaklarımıza şükranlarımızı sunar, nice ulusal ve uluslararası ödüllerde daha büyük başarılara hep beraber imza atmayı temenni ederiz.


Sevgi ve saygılarımızla,

Saray Bisküvi Pazarlama Departmanı

SARAY'DAN BİR BAŞARI DAHA ! -  Social Media Awards Turkey 2019 Ödüllerinde Altın Ödül (Birincilik) Yine Saray Bisküvi'nin
 
*Bu yıl 50’den fazla farklı sektörde, toplam 33 binden fazla sosyal medya hesabının bir yıllık performansını izleyerek, tamamen veriye dayanan performans ölçümlemeleriyle değerlendirilen ödüller, BoomSonar’ın sosyal medya marka ölçümleme ve puanlama sistemi SocialBrands sıralamasına dayanıyor. SocialBrands’in aralarında toplam etkileşim sayısı, hayran sayısı, hayran artışı, performans istikrarı, etkileşimlerin iletilere göre dağılımı, etkileşim oranları, farklı ileti türlerinin kullanım oranları, sektörel performans, hashtag ve mention kullanımı ve sayfa bilgileri gibi toplamda otuzdan fazla kriter içeren algoritmasıyla hazırlanan sıralama, tamamen veriye ve istatistiksel bir ölçümleme esasına dayanıyor.
 
www.facebook.com/saraybiskuvi
www.twitter.com/Saray_Biskuvi
www.instagram.com/saraybiskuvi

 

       

 

Saray’da İnsan Odaklı Ürün, Hizmet Ve Marka Anlayışı

ChocoLips Ürünümüz ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ’ne Layık Görülmüştür

Sn. Sami ÖZDAĞ'ın Star - Patron Katı Ropörtajı

Saray Bisküvi Kalitesine Uluslararası Ödül