Güncel Haberler

30/05 2017

Saray Offtime’a Üstün Lezzet Ödülü

Saray’ın benzersiz lezzeti Offtime, “Üstün Lezzet Ödülü”nün sahibi oldu. Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından altın yıldıza layık görülen Saray Offtime, Üstün Lezzet Ödülü ile  mükemmel tadını ve kalitesini taçlandırdı.

Türkiye’nin yenilikçi atıştırmalık markası Saray, sevilen ürünü Offtime ile Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görüldü. Dünyanın en önemli şefleri ve sömeliyelerinden oluşan 125 kişilik jürinin yaptığı kör tadım testleri sonucu ödüle değer bulunan Saray Offtime, sadece mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen bu önemli unvanın sahibi oldu.

Saray Offtime, iki ıslak kek arasına yerleştirilmiş hindistan cevizi parçacıkları ve enfes sütlü çıtır çikolata kaplamasıyla tatlı kaçamaklara eşlik ediyor. Çikolatalı ıslak kekinin hafifliği, yumuşacık dolgusu ve ağızda bıraktığı Hindistan cevizi lezzetiyle akılları baştan alan Offtime, atıştırmalık sevenlerin vazgeçilmezi oluyor.

Saray Bisküvi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özdağ, ödüle ilişkin şunları söyledi: “Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldüğümüz için gurur ve onur duyuyoruz. Saray Bisküvi olarak inovasyona önem veriyor, tüketicilere her zaman yenilikçi, kaliteli ve lezzetli ürünler sunuyoruz. Saray Offtime da bu vizyonumuzun bir yansıması... Saray Offtime ile Türkiye’de ve dünyada ilk defa tatlı atıştırmalık sevenleri Hindistan cevizi dolgulu ıslak kek ile buluşturduk. Yeni ürünler ve yeni ödüllerle dün ve bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin atıştırmalık markası olmaya devam edeceğiz.” Saray Offtime, lezzette kalitenin tek damgası olarak kabul edilen ödülünü 14 Haziran 2017 tarihinde Brüksel’de düzenlenecek törende alacak.

www.facebook.com/saraybiskuvi

www.twitter.com/Saray_Biskuvi

www.instagram.com/saraybiskuvi

Saray’da İnsan Odaklı Ürün, Hizmet Ve Marka Anlayışı

ChocoLips Ürünümüz ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ’ne Layık Görülmüştür

Sn. Sami ÖZDAĞ'ın Star - Patron Katı Ropörtajı

Saray Bisküvi Kalitesine Uluslararası Ödül